HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

LEKCE PRO DĚTI

Přijímáme nové žáky do školního roku 2023/2024. 

Zobcová flétna je ideální nástroj pro začátečníky. Individuální lekce mohou navštěvovat děti od 5 let. Každé dítě je jiné, proto vyučuji každé zvlášť, abychom postupovali dle jeho schopností    a maximálně využili čas. V našich hodinách pracujeme nejen      s materiálem ověřených autorů, ale dáváme prostor                      i jednoduché improvizaci. Zapojit do hry vlastní fantazii děti baví a pomáhá udržet pozornost. Lekce probíhá jednou týdně    v dohodnutý čas v délce 45 minut. Vaše dítě můžete přihlásit v průběhu celého školního roku. 

Abychom žáky co nejlépe připravovali na vystupování na veřejných koncertech, zavedli jsme od loňského roku interní předehrávky, kdy si žáci před sebou navzájem zahrají svůj aktuální repertoár na koncert. 

LEKCE PRO DOSPĚLÉ

Navštěvovat lekce hry na flétnu můžete i Vy, ať už se chcete naučit hrát jen tak pro radost, navázat na to, co jste se v minulosti naučili třeba na základní umělecké škole, nebo se chcete ve hře zdokonalit. Neexistuje žádné věkové omezení dokdy to "má cenu". Rozhodnutí je na Vás. S dospělými zájemci hrajeme obvykle 60 minut, ale není problém délku lekce upravit dle Vašich časových možností. Dohodnout se můžeme i na nepravidelné výuce. Od sopránové flétny můžete přejít k flétně altové.

Pokud chcete vytěžit z minima maximum, přihlaste se do našeho Zimního kurzu hry na zobcovou flétnu bez not pro začátečníky (viz Aktuality).