HRA NA ZOBCOVOU FLÉTNU

LEKCE PRO DĚTI

Vážení zájemci, do 1. pololetí školního roku 2021/2022 nové děti na zobcovou flétnu nepřijímáme.  Jakmile se bude zase možné přihlásit, dáme Vám vědět. Děkujeme za pochopení.

Zobcová flétna je ideální nástroj pro začátečníky. Individuální lekce mohou navštěvovat děti od 5 let. Každé dítě je jiné, proto vyučuji každé zvlášť, abychom postupovali dle jeho schopností    a maximálně využili čas. V našich hodinách pracujeme nejen      s materiálem ověřených autorů, ale dáváme prostor                      i jednoduché improvizaci. Zapojit do hry vlastní fantazii děti baví a pomáhá udržet pozornost. Lekce probíhá jednou týdně   v dohodnutý čas v délce 30-45 minut (dle věku a pokročilosti). Vaše dítě můžete přihlásit v průběhu celého školního roku. 

LEKCE PRO DOSPĚLÉ

Navštěvovat lekce hry na flétnu můžete i Vy, ať už se chcete naučit hrát jen tak pro radost, navázat na to, co jste se v minulosti naučili třeba na základní umělecké škole, nebo se chcete ve hře zdokonalit. Neexistuje žádné věkové omezení dokdy to "má cenu". Rozhodnutí je na Vás. S dospělými zájemci hrajeme obvykle 60 minut, ale není problém délku lekce upravit dle Vašich časových možností. Dohodnout se můžeme   i na nepravidelné výuce. Od sopránové flétny můžete přejít k flétně altové a budete-li mít chuť, můžete se zapojit i do komorní hry.